Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy

w Krakowie,

ogłasza konkurs na stanowisko:

Informatyk – programista

w Zakładzie Informatyki

Zakres obowiązków: Tworzenie programów komputerowych i zarządzanie systemami informatycznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (ukończone) lub ostatni rok studiów,
  • Znajomość języków obcych (angielski – co najmniej biernie w mowie i w piśmie, inne niemiecki, francuski, rosyjski – dodatkowy atut),
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dobra znajomość:

  1. PHP OOP,
  2. HTML5
  3. CSS3
  4. Bootstrap (Twitter)
  5. MySQL lub/i PostgreSQL lub/i MariaDB,
  6. JavaScript + jQuery
  7. System Windows – poziom administracyjny
  8. GNU/Linux – przynajmniej poziom użytkownika
  9. Zarządzenie serwerem WWW typu LAMP

Dodatkowym atutem będzie:

  1. Znajomość:
    1. Systemu kontroli wersji GIT
    2. Systemu zarządzania pakietami Composer
    3. Protokołów HTTP, FTP, SSL, SSH, LDAP
  2. Umiejętność:
    1. Pisania rozszerzeń w Joomla! CMS Framework
    2. Tworzenia serwisów (Web Services) – REST, SOAP
    3. Tworzenia narzędzi konsolowych i aplikacji okienkowych w jednym/ kilku z wymienionych języków programowania (Python, Perl, C++, Bash)
  3. Doświadczenie zawodowe
  4. Posiadanie prawa jazdy

Aplikacje obejmujące CV i list motywacyjny, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach (zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych) prosimy składać tylko za pomocą poczty elektronicznej: rekrutacja@inig.pl w terminie do dnia 28. lutego 2017r

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Ofert niewykorzystanych nie zwracamy!