Ułatwienia dostępu

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

Wyjątkowy jubileusz w gmachu naszego Instytutu. Pod koniec maja odbyło się setne, uroczyste posiedzenie Podkomitetu ds. Paliw Płynnych KT222/PK1, który od trzech dekad (od 1995 roku) jest prowadzony przez Pionu Technologii Nafty INiG-PIB.

Wydarzenie otworzył Dyrektor Instytutu, Jan Brożek, który wspólnie z Dyrektorem Maciejem Hodorowiczem powitał licznie przybyłych, znakomitych Gości. W tym uroczystym dniu spotkali się przedstawiciele:

  • przemysłu rafineryjnego i paliwowego,
  • Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (PKN),
  • Ministerstwa Energii,
  • Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Ważnym i niezwykle miłym akcentem spotkania było odczytanie oficjalnego listu gratulacyjnego, który z okazji tak Jubileuszu skierowała do członków Podkomitetu Prezes PKN, Pani Marta Krejpowicz.

Setne posiedzenie było nie tylko okazją do podsumowania dotychczasowych, kluczowych dla polskiego rynku paliw prac normalizacyjnych, ale także do kuluarowych rozmów i zacieśniania współpracy – oficjalną część zamknęła bowiem uroczysta, jubileuszowa kolacja.

Dziękujemy wszystkim Członkom Podkomitetu oraz zaproszonym Gościom za obecność, lata wspólnej pracy i wkład w rozwój branży! Przed nami kolejne wyzwania i kolejne sto posiedzeń.

 

list 100 posiedzenie KT222 PK1