Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy

poszukuje osób na stanowisko:

portier

Wymagania dla kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych, weekendy i święta,
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • komunikatywność, nienaganna kultura osobista .

Zakres obowiązków:

Praca zmianowa max. 24 h na dobę- równoważny system czasu pracy.

Wydawanie i odbiór kluczy do pomieszczeń pracownikom i Wynajmującym pomieszczenia.

Kwalifikacja i poprawne przyporządkowanie możliwości dostępu do danego pomieszczenia.

Ewidencja pracowników i sprzątających.

Rejestr wynajmu sal konferencyjnych.

Rejestr osób i firm wchodzących z zewnątrz na teren Instytutu.

Obsługa centrali telefonicznej.

Obsługa centrali systemu pożarowego – umiejętność diagnostyki komunikatów na centralach pożarowych.

Obsługa i nadzór nad monitoringiem wizyjnym.

Nadzór nad działaniem klimatyzacji w pomieszczeniach serwerowni.

Umiejętność i klasyfikacja dostępu służb technicznych sygnowanych przez dostawców mediów   i operatorów zewnętrznych.

Przyjmowanie poczty Instytutu i firm wynajmujących pomieszczenia i jej segregacja.

Nadzór pojazdów wjeżdżających na parking.

Reagowanie na wszelkie nietypowe zdarzenia mające miejsce na terenie Instytutu.

Zamykanie / otwieranie drzwi budynków przed uruchomieniem sygnalizacji / wyłączeniem

sygnalizacji monitoringu obiektu oraz dopilnowanie zamknięcia okien w budynkach.

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia.
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, a także dofinansowanie do wypoczynku letniego, bony i wiele innych świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS,
  • wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

Miejsce pracy:

Proponowane wynagrodzenie:

wynagrodzenie odpowiadające minimalnemu wynagrodzeniu za pracę

Czas składania ofert:

2 tygodnie od dnia ogłoszenia

Aplikację wraz z dopiskiem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać w terminie do 16.07.2024 r. na adres e-mail: rekrutacja@inig.pl

Specjalista ds. funduszy unijnych

  • wykształcenie: wyższe I lub II stopnia;
  • doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu wyższym II stopnia minimum 6 lat pracy, w tym min. 3 lata na stanowisku związanym z realizacją projektów współfinansowanych ze środków UE, przy wykształceniu wyższym I stopnia minimum 8 lat pracy, w tym min. 4 lata na stanowisku związanym z realizacją projektów współfinansowanych ze środków UE;
  • język obcy: język angielski (poziom średniozaawansowany);
  • inne kompetencje, wiedza i umiejętności:

- znajomość tematyki funduszy unijnych (preferowane doświadczenie w zakresie oceny wniosków o dofinansowanie lub wniosków o płatność),

- znajomość zasad weryfikacji dokumentów księgowo-finansowych (np. obliczanie kar umownych, odsetek),

- umiejętność organizowania pracy własnej,

- odpowiedzialność i rzetelność,

- systematyczność i dokładność

- komunikatywność.

  1. weryfikacja wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach działania FENX.02.03, zgodnie z Kryteriami oceny zatwierdzonymi (projekty z zakresu przesyłu gazu, dystrybucji gazu, dystrybucji energii elektrycznej)
  2. weryfikacjawniosków o płatność składanych przez beneficjentów: kontrola załączonych dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalno-rachunkowym oraz pod względem kwalifikowalności wydatków,
  3. wypełnianie List sprawdzających oraz formułowanie uwag do zweryfikowanych dokumentów,
  4. tworzenie zleceń płatności w portalu BGK-Zlecenia w celu dokonania przelewów na rzecz beneficjentów,
  5. wprowadzanie danych do systemu CST w zakresie realizowanych zadań,
  6. przygotowywanie i przedkładanie do podpisu przełożonemu korespondencji związanej z wykonywanymi zadaniami,
  7. udział w konsultacjach wytycznych i innych dokumentów programowych.

Oferujemy:

31-503 Kraków, ul. Lubicz 25A

6000 – 8 000 PLN brutto

2 tygodnie od dnia ogłoszenia.

Aplikację wraz z dopiskiem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać w terminie 30.06.2024 na adres e-mail: rekrutacja@inig.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA DOT. PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH NA PODSTAWIE OBOWIĄZKU PRAWNEGO CIĄŻĄCEGO NA ADMINISTRATORZE ZGODNIE Z ART. 13 RODO[1]